Angielski konwersacje Poznań

Naucz się swobodnie rozmawiać po angielsku!

Konwersacja angielski Poznań

Każdy wie, jak potrzebna jest znajomość języka angielskiego. Większość z nas uczy się tego języka już od wczesnych lat szkolnych. Mimo to wielu osobom przeszkadza bariera w mówieniu, której nie zdołali się pozbyć ani w szkole, ani na zajęciach dodatkowych. Z naszą pomocą zyskasz swobodę wypowiadania się w sytuacjach prywatnych i zawodowych. Rozmowa podczas zagranicznych wakacji czy interview w języku angielskim nie będą problemem. Oferujemy skuteczne kursy konwersacyjne języka angielskiego w mieście Poznań i online. Angielski konwersacje Poznań.

Dwóch mężczyzn rozmawia przy biurku w pracy. Kurs angielskiego Poznań.
Grupa współprawcownikó rozmawia przy stole konferencyjnym. Angielski dla dorosłych Poznań

Angielski konwersacje Poznań

.Przygotujemy Cię do pracy w języku angielskim. Rozmowy, maile, negocjacje czy prezentaje przestaną być dla Ciebie stresujące. Czeka cię proces rekrutacji? Po naszym kursie będziesz w stanie pokazać jak sprawna i wartościowa jest Twoja praktyczna znajomość języka angielskiego. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne kursy konwersacyjne języka angielskiego w mieście Poznań i online. Angielski konwersacje Poznań.

Jak nauczyć się mówić po angielsku?

Nawet jeżeli masz za sobą szereg kursów, ale nie pozbyłeś się bariery językowej w mówieniu, Twoja znajomość praktyczna języka wymaga poprawy, a my Ci w tym pomożemy.

Jak nauczyć się mówić po angielsku?

  • Zapisz się na nasz skupiony na komunikacji werbalnej kurs konwersacyjny.
  • W ramach kursu zapewnimy Ci urozmaicone zajęcia dostosowane do Twoich zainteresowań lub pracy zawodowej
  • Oglądaj filmy i seriale po angielsku, koresponduj i rozmawiaj ze znajomymi anglojęzycznymi.
  • Lekcje angielskiego powinny odbywać się regularnie – kurs jest wtedy optymalnie efektywny
  • Minimalna częstotliwość zajęć to 1x 60 minut w tygodniu, rekomendujemy 2x 60 minut tygodniowo.

Zapraszamy na darmową lekcję próbną

Tym, czego szukasz w internecie, są konwersacje angielski Poznań? Poznań to siedziba naszej szkoły językowej, w której prowadzimy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zanim zapiszesz siebie lub dziecko na kurs, możesz zobaczyć, jak pracujemy, przychodząc na darmową lekcję próbną. Podczas takiej lekcji poznasz osobę prowadzącą zajęcia, a my sprawdzimy poziom angielskiego Twojego dziecka i wyznaczymy razem główne cele nauki. Zapewniamy przyjazną atmosferę, metody nauczania i dopasowanie programu zajęć do poziomu zaawansowania. Zapraszamy na język angielski na wszystkich poziomach! Poznań, ul. Chełmońskiego 19/1 – kurs języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych prowadzimy pod tym adresem, tuż obok Parku Wilsona i siedziby Radia Poznań. Angielski konwersacje Poznań.

Zapisy na zajęcia

Dziękujemy za zapisanie się do naszej szkoły

Wkrótce skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia oferty.