Kursy certyfikacyjne

Język angielski zaliczamy do najpopularniejszych języków świata – posługuje się nim ponad 360 milionów ludzi! Językosfera to szkoła językowa oferująca kursy certyfikacyjne.

FCE, CAE, BEC, STARTERS, MOVERS, FLYERS, KET, PET

Prowadzimy skuteczne kursy Cambridge, które potwierdzają znajomość języka angielskiego na określonym poziomie zaawansowania i są honorowane przez szkoły i pracodawców.  Indywidualny tryb kursu pozwala skrócić czas przygotowań oraz koszty związane z długotrwałym kursem grupowym. Szkoła językowa Poznań.

Człowiek wspina się po schodach z książek prowadzących do nagrody.
Ręka trzymająca dyplom. Kurs IELTS Poznań

IELTS Academic, IELTS General, TOEFL, DUOLINGO English Test

Z nami dostaniesz się na studia za granicą. Oprócz tego, że powyższe egzaminy są wymagane przez uczelnie na całym świecie, zdanie ich będzie również ważnym atutem w Twoim CV. Wystarczy, że powiesz nam jaki egzamin musisz zdać i na jaką notę, a wspólnie zajmiemy się efektywnymi przygotowaniami. Szkoła językowa Poznań.

Zdobąć certyfikat z nami

Nasz kurs certyfikacyjny da Ci:

  •  kompletną wiedzę na temat struktury egzaminu, tak aby nic Cię nie zaskoczyło
  •  trening wszystkich komponentów egzaminu
  •  wyjątkowe skupienie się na elementach wymagających najwięcej pracy lub najtrudniejszych
  •  przy okazji kursu skupionego na celu egzaminacyjnym – rozwój ogólnojęzykowy
  •  pewność, że będziesz dobrze przygotowany do egzamin i osiągniesz wymagany wynik

Zapraszamy na darmową lekcję próbną

Tym, czego szukasz, są kursy certyfikacyjne z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży? Poznań to siedziba naszej szkoły językowej, w której prowadzimy skuteczne kursy certyfikacyjne. Zanim zapiszesz siebie lub dziecko na kurs, możesz zobaczyć, jak pracujemy, przychodząc na darmową lekcję próbną. Podczas takiej lekcji poznasz osobę prowadzącą zajęcia, a my sprawdzimy poziom językowy i wyznaczymy główne cele nauki. Zapewniamy przyjazną atmosferę, metody nauczania i dopasowanie programu zajęć do zdawanego certyfikatu. Zapraszamy na angielski – kursy certyfikacyjne. Szkoła językowa Poznań.

Zapisy na zajęcia

Dziękujemy za zapisanie się do naszej szkoły

Wkrótce skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia oferty.