Kursy dla dorosłych

Język angielski zaliczamy do najpopularniejszych języków świata – posługuje się nim ponad 360 milionów ludzi! Językosfera to szkoła językowa oferująca angielski dla doroslych.

Nauczymy Cię swobodnie mówić w języku angielskim!

Uczyłeś się kiedyś języka, ale nigdy nie zbliżyłeś się do biegłości? Chcesz zacząć częściej wyjeżdzać na zagraniczne urlopy? A może pojawiły się perspektywy zawodowe, które wymagają od Ciebie. Niezależnie od Twoich celów – pomożemy Ci skutecznie i sprawimy, że nauka języka na angielskiego zagości na dłużej w Twoim grafiku. Zajęcia odbywają się w naszej siedzibie w mieście Poznań, dostępny jest również kurs języka angielskiego dla dorosłych online. Angielski Poznań.

Mężczyzna siedzi na fotelu z laptopem. Szkoła języka angielskiego Poznań
Elegancka kobieta stoi z aktówką, Kurs języka angielskiego Poznań.

Nauka języka angielskiego to element samorozwoju i trening umysłu.

.Niezależnie od Twoich celów językowych i powodów podjęcia nauki, wysokiej jakości indywidualny kurs języka angielskiego dostarczy Ci nowych kompetencji, pewności siebie i będzie doskonałym treningiem dla pamięci. Każda godzina przeznaczona na naukę – niezależnie od tego czy w szkole, czy online, czy też samemu powtarzając materiał będzie czasem dobrze zainwestowanym w Twój rozwój. Angielski Poznań.

Do jakiego wieku można nauczyć się języka angielskiego?

Odpowiedź brzmi: każdy wiek jest dobry. Chociaż najszybciej uczące się umysły mają dzieci i młodzież, nic nie stoi na przeszkodzie, by do skutecznej nauki języka obcego powróciła osoba dorosła po długiej przerwie. Można również rozpocząć naukę na dowolnym etapie aktywnego życia. Najmłodsi nasi uczniowie mają 6 lat, najstarsi są w ósmej dekadzie życia.

 

Jakie rady mamy dla osób dorosłych uczących się języka angielskiego?

  • Ważna jest systematyczność. Niech czas przeznaczony na naukę będzie miał stałe miejsce w grafiku Twojego tygodnia roboczego.
  • Ustal swoją motywację, główne cele i trzymaj się ich. Niezależnie od tego czy będzie to chęć zdobycia lepszej pracy, swobodne rozmowy podczas zagranicznych wycieczek czy trening umysłu i pamięci – dążenie do realizacji celu jest niezbędne dla skuteczności kursu.
  • Nawet jeśli nie jesteś bardzo zaawansowany, staraj się używać języka w praktyce – czytaj w języku angielskim, oglądaj filmy w wersji z angielskimi napisami, koresponduj po angielsku i w miarę możliwości rozmawiaj.
  •  

Zapraszamy na lekcję próbną

Tym, czego szukasz, są lekcje angielskiego dla dorosłych? Poznań to siedziba naszej szkoły językowej, w której prowadzimy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zanim zapiszesz się na kurs, możesz zobaczyć, jak pracujemy, przychodząc na darmową lekcję próbną. Podczas takiej lekcji poznasz osobę prowadzącą zajęcia i sprawdzisz swój poziom językowy.
Zapewniamy przyjazną atmosferę, metody nauczania i dopasowanie programu zajęć do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy na język angielski dla dorosłych. Poznań, ul. Chełmońskiego 19/1 – kurs języka angielskiego prowadzimy pod tym adresem, tuż obok Parku Wilsona i siedziby Radia Poznań. Angielski Poznań.

Zapisy na zajęcia

Dziękujemy za zapisanie się do naszej szkoły

Wkrótce skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia oferty.