Kursy dla dorosłych

Język angielski zaliczamy do najpopularniejszych języków świata – posługuje się nim ponad 360 milionów ludzi! Językosfera to szkoła językowa oferująca angielski dla doroslych.

Nauczymy Cię swobodnie mówić w języku angielskim!

Praca? Turystyka? Seriale? Niezależnie od tego do czego potrzebujesz angielskiego, z nami osiągniesz swój cel.

.

Do jakiego wieku można nauczyć się języka angielskiego?

Odpowiedź brzmi: każdy wiek jest dobry. Chociaż najszybciej uczące się umysły mają dzieci i młodzież, nic nie stoi na przeszkodzie, by do skutecznej nauki języka obcego powróciła osoba dorosła po długiej przerwie. Można również rozpocząć naukę na dowolnym etapie aktywnego życia. Najmłodsi nasi uczniowie mają 6 lat, najstarsi są w ósmej dekadzie życia.

 

Jakie rady mamy dla osób dorosłych uczących się języka angielskiego?

  • Ważna jest systematyczność. Niech czas przeznaczony na naukę będzie miał stałe miejsce w grafiku Twojego tygodnia roboczego.
  • Poznaj swoją motywację, główne cele i trzymaj się ich. Niezależnie od tego czy będzie to chęć zdobycia lepszej pracy, swobodne rozmowy podczas zagranicznych wycieczek czy trening umysłu i pamięci – dążenie do realizacji celu jest niezbędne dla skuteczności kursu.
  • Nawet jeśli nie jesteś bardzo zaawansowany, staraj się używać języka w praktyce – czytaj w języku angielskim, oglądaj filmy w wersji z angielskimi napisami, koresponduj po angielsku i w miarę możliwości rozmawiaj.
    • Powrót do nauki jest ciężki? Nie zniechęcaj się początkowymi trudnościami, uwierz, że dzięki systematycznej pracy zrobisz ogromne postępy!Zapraszamy na darmową lekcję próbną

Tym, czego szukasz, są lekcje angielskiego dla dorosłych? Poznań to siedziba naszej szkoły językowej, w której prowadzimy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zanim zapiszesz się na kurs, możesz zobaczyć, jak pracujemy, przychodząc na darmową lekcję próbną. Podczas takiej lekcji poznasz osobę prowadzącą zajęcia i sprawdzisz swój poziom językowy.
Zapewniamy przyjazną atmosferę, metody nauczania i dopasowanie programu zajęć do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy na język angielski dla dorosłych. Poznań, ul. Chełmońskiego 19/1 – kurs języka angielskiego prowadzimy pod tym adresem, tuż obok Parku Wilsona i siedziby Radia Poznań

Zapisy na zajęcia

Dziękujemy za zapisanie się do naszej szkoły

Wkrótce skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia oferty.