Angielski dla dzieci w Poznaniu

Język angielski zaliczamy do najpopularniejszych języków świata – posługuje się nim ponad 360 milionów ludzi! Językosfera to szkoła językowa oferująca angielski dla dzieci. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych lektorów – pełnych zaangażowania, kreatywności, cierpliwości do dzieci.

Język angielski dla dzieci

Kurs języka angielskiego dla dzieci zdecydowanie różni się od kursów dla dorosłych. Poznań to miasto, w którym prowadzimy zajęcia dopasowane do potrzeb młodych kursantów. Zależy nam na tym, by nauka języka angielskiego dla dzieci była nie tylko efektywna, lecz również przyjemna, dlatego stosujemy metody nauczania, które najlepiej sprawdzają się w pracy. Metody dopasowujemy do danej grupy wiekowej, stopniowo wprowadzając coraz bardziej zaawansowane zagadnienia i techniki nauczania. Oprócz kursów stacjonarnych oferujemy również kursy online dla dzieci. Język angielski dla dzieci Poznań.

 

Uczennica trzyma podręcznik do gramatyki angielskiej i brytyjską flagę. Szkoła językowa Poznań
Dziecko uczy się alfabetu pod okiem nauczycielki przy tablicy. Angielski dla dzieci Poznań

Indywidualne metody nauczania

Nasza szkoła językowa oferuje lekcje angielskiego dla dzieci zamieszkujących Poznań i okolice. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i doświadczeniu nasi lektorzy są w stanie dopasować metody nauczania do potrzeb i zdolności każdego dziecka. Nie musimy ściśle trzymać się programu nauczania, dlatego nauka angielskiego dla najmłodszych z Językosferą znacząco różni się od lekcji w szkołach. Jednocześnie zawsze służymy pomocą w opanowaniu materiału szkolnego. Język angielski dla dzieci Poznań.

Dodatkowe zajęcia z języka angielskiego dla dzieci

Nawet jeżeli dziecko ma rozszerzony język angielski w swojej szkole, warto rozważyć kurs języka angielskiego dla dzieci. Im wcześniej rozpoczynamy dodatkową naukę języka obcego, tym lepiej jesteśmy w stanie go opanować i w przyszłości mówić niemal jak native speaker. Dzieci szybciej przyswajają wiedzę i uczą się języka obcego intuicyjnie. Zapraszamy dzieci od 6 roku życia.


Na czym polega efektywna nauka języka angielskiego dla dzieci?

  • Język angielski musi być atrakcyjny dla dzieci, dlatego nasze zajęcia są urozmaicone.

 

  • Dzieci szybko się nudzą, dlatego dbamy o to, by lekcje były różnorodne.

 

  • Podczas zajęć wykorzystujemy pomoce dydaktyczne dopasowane do wieku i zaawansowani językowego dziecka.

 

  • Nauka angielskiego dla najmłodszych skupia się na kreatywnych zadaniach rozwijających fonetykę, słownictwo i umiejętności komunikacyjne.

 

  • Lekcje angielskiego dla dzieci powinny odbywać się regularnie – w ten sposób wykształcamy nawyk.

Zapraszamy na darmową lekcję próbną

Tym, czego szukasz, są lekcje angielskiego dla dzieci? Poznań to siedziba naszej szkoły językowej, w której prowadzimy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zanim zapiszesz dziecko na kurs, możesz zobaczyć, jak pracujemy, przychodząc na darmową lekcję próbną. Podczas takiej lekcji poznasz osobę prowadzącą zajęcia, a my sprawdzimy poziom angielskiego Twojego dziecka i wyznaczymy główne cele nauki.
Zapewniamy przyjazną atmosferę, metody nauczania i dopasowanie programu zajęć do poziomu i wieku dziecka. Zapraszamy na język angielski dla dzieci! Poznań, ul. Chełmońskiego 19/1 – kurs języka angielskiego dla dzieci prowadzimy pod tym adresem, tuż obok Parku Wilsona i siedziby Radia Poznań. Język angielski dla dzieci Poznań.

Zapisy na zajęcia

Dziękujemy za zapisanie się do naszej szkoły

Wkrótce skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia oferty.