Kursy dla Młodzieży

Skutecznie przygotowujemy licealistów do matury i egzaminów potwierdzających znajomość języka angielskiego wymaganych do aplikowania na studia za granicą i honorowanych przez pracodawców.

Kurs maturalny

Nasz kurs maturalny pozwala na gruntowane przygotowanie do wszystkich komponentów egzaminu, zniwelowanie stresu do minimum i osiągnięcie maksymalnego wyniku na świadectwie maturalnym. Z uwagi na indywudualny charakter kursu możemy skupić się na tych elementach, które wymagają najwięcej pracy, a postępy nawet podczas rocznego kursu będą spektakularne. Szkoła języka angielskiego Poznań.

Nastoletnia uczennica trzyma brytyjską flagę. Kurs angielskiego Poznań
Nastoletni uczeń macha trzymając podręcznik do nauki angielskiego. Szkoła językowa Poznań

Kursy certyfikacyjne

W dzisiejszej rzeczywistości praktyczna znajomość języka angielskiego jest dobrym standardem. Aby potwierdzić swoje umiejętności warto sięgnąć po certyfikat językowy. Z nami zdasz IELTS Academic, IELTS General, TOEFL – certyfikaty, które są niezbędne do aplikowania na studia za granicą. Przygotujemy Cię również do ważnych bezterminowo certyfikatów FCE i CAE. Szkoła języka angielskiego Poznań.

Efektywna nauka angielskiego

Nawet jeżeli uczeń ma rozszerzony język angielski w swojej szkole, warto rozważyć kurs języka angielskiego dla dzieci lub kurs języka angielskiego dla młodzieży.zyka obcego intuicyjnie.


Od czego zależy efektywna nauka języka angielskiego?

  • Język angielski musi być atrakcyjny, ciekawy i rozwijający
  • Lekcje powinny być różnorodne i skupiać się na wszystkich elementach języka z naciskiem na swobodną komunikację
  • Podczas zajęć wykorzystujemy pomoce dydaktyczne dopasowane do wieku i poziomu zaawansowani oraz indywidualnych zainteresowań ucznia.
  • Lekcje angielskiego powinny odbywać się regularnie – w ten sposób wykształcamy nawyk i sprawiamy, że postępy językowe są naprawdę widoczne.

Zapraszamy na darmową lekcję próbną

Zapisy na zajęcia

Dziękujemy za zapisanie się do naszej szkoły

Wkrótce skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia oferty.