Kursy dla Młodzieży

Skutecznie przygotowujemy licealistów do matury i egzaminów potwierdzających znajomość języka angielskiego wymaganych do aplikowania na studia za granicą i honorowanych przez pracodawców.

Kurs maturalny

Nasz kurs maturalny pozwala na gruntowane przygotowanie do wszystkich komponentów egzaminu, zniwelowanie stresu do minimum i osiągnięcie maksymalnego wyniku na świadectwie maturalnym. Z uwagi na indywudualny charakter kursu możemy skupić się na tych elementach, które wymagają najwięcej pracy, a postępy nawet podczas rocznego kursu będą spektakularne.

Nastoletnia uczennica trzyma brytyjską flagę. Kurs angielskiego Poznań
Nastoletni uczeń macha trzymając podręcznik do nauki angielskiego. Szkoła językowa Poznań

Kursy certyfikacyjne

W dzisiejszej rzeczywistości praktyczna znajomość języka angielskiego jest dobrym standardem. Aby potwierdzić swoje umiejętności warto sięgnąć po certyfikat językowy. Z nami zdasz IELTS Academic, IELTS General, TOEFL – certyfikaty, które są niezbędne do aplikowania na studia za granicą. Przygotujemy Cię również do ważnych bezterminowo certyfikatów FCE i CAE.

Efektywna nauka angielskiego

Nawet jeżeli uczeń ma rozszerzony język angielski w swojej szkole, warto rozważyć kurs języka angielskiego dla dzieci lub kurs języka angielskiego dla młodzieży.zyka obcego intuicyjnie.


Od czego zależy efektywna nauka języka angielskiego?

  • Język angielski musi być atrakcyjny, ciekawy i rozwijający
  • Lekcje powinny być różnorodne i skupiać się na wszystkich elementach języka z naciskiem na swobodną komunikację
  • Podczas zajęć wykorzystujemy pomoce dydaktyczne dopasowane do wieku i poziomu zaawansowani oraz indywidualnych zainteresowań ucznia.
  • Lekcje angielskiego powinny odbywać się regularnie – w ten sposób wykształcamy nawyk i sprawiamy, że postępy językowe są naprawdę widoczne.

Zapraszamy na darmową lekcję próbną

Tym, czego szukasz, są lekcje angielskiego dla młodzieży? Poznań to siedziba naszej szkoły językowej, w której prowadzimy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zanim zapiszesz swoje dziecko lub siebie na kurs, możesz zobaczyć, jak pracujemy, przychodząc na darmową lekcję próbną. Podczas takiej lekcji poznasz osobę prowadzącą zajęcia, a my sprawdzimy poziom angielskiego i wspólnie wyznaczymy główne cele nauki. Zapewniamy przyjazną atmosferę, metody nauczania i dopasowanie programu zajęć do poziomu i wieku ucznia. Zapraszamy na język angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych.  Poznań, ul. Chełmońskiego 19/1 – kurs języka angielskiego dla dzieci prowadzimy pod tym adresem, tuż obok Parku Wilsona i siedziby Radia Poznań.

Zapisy na zajęcia

Dziękujemy za zapisanie się do naszej szkoły

Wkrótce skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia oferty.