Cennik

    •  Lekcja próbna  0 zł/30 minut
    •  69,99 zł/60 minut w pakiecie 90h za 6299 zł, dostępny również w 2 ratach po 3159 zł, 4 ratach 1585 zł lub 8 ratach 799 zł
    •  74,99 zł/60 minut w pakiecie 60h za 4499 zł, dostępny również w 2 ratach 2259 zł lub 4 ratach 1135 zł
    •  79,99 zł/60 minut w pakiecie 40h za 3199 zł, dostępny również w 2 ratach 1609 zł lub 4 ratach 809 zł
    •  84,99 zł/60 minut w pakiecie 20h za 1699 zł, dostępny również w 2 ratach 859 zł lub 3 ratach 575 zł
    •  89,99 zł/60 minut – płatność co miesiąc.
    •  Raty płatne co miesiąc. Nie dotyczy kursów intensywnych.
    • Zajęcia dla grupy 2 osób +50%.
 
                                         Dlaczego warto?
 
  • działamy od 2011 roku, przygotowaliśmy skutecznie tysiące uczniów do egzaminów i pracy w języku angielskim
  • gwarantujemy zwrot wpłaty w przypadku rezygnacji z kursu
  • prowadzimy kursy indywidualne, które są szybkie i bardzo efektywne oraz maksymalnie dostosowane do potrzeb ucznia
  • specjalizujemy się w kursach ogólnojęzykowych, certyfikacyjnych i specjalistycznych dla osób dorosłych i starszej młodzieży, prowadzimy również zajęcia dla dzieci od 6 roku życia
  • uczymy wyłącznie języka angielskiego, co pozwala nam oferować niemal kompletny zestaw kursów i gwarantować wysoką jakość usług edukacyjnych świadczonych przez starannie dobrane lektorki, które rekrutujemy w 3 etapach
  • działamy przez cały rok, również w wakacje, kurs u nas możesz w dowolnym momencie przerwać, zawiesić na czas urlopu czy choroby, wypróbować zajęcia z inną lektorką
  • prowadzimy kursy indywidualne, które są szybkie i bardzo efektywne oraz maksymalnie dostosowane do potrzeb ucznia
  • nie musisz wiązać się długoterminową umową, zawsze masz możliwość zakończenia kursu
  • oferujemy zarówno kursy standardowe (1-2 h/tydzień), jak i intensywne. Nasz rekord to kurs IELTS 40 h w 2 tygodnie – Ty ustalasz intensywność kursu
  • cennik jest skonstruowany w ten sposób, by każdy mógł znaleźć rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb – Ty decydujesz za ile zajęć zapłacisz. Za wykupienie pakietu zajęć otrzymujesz niższą cenę za godzinę
  • wszystkie materiały są w cenie zajęć
  • na życzenie wystawiamy fakturę i podpisujemy umowę

Napisz do nas i wznieś swój angielski na wyższy poziom!

Zanim rozpoczniesz kurs skorzystasz z darmowej lekcji próbej.

Zapisy na zajęcia

Dziękujemy za zapisanie się do naszej szkoły

Wkrótce skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia oferty.