W szkole, a może online?

Oferujemy zajęcia online i stacjonarne. Przekonaj sie, która forma będzie dla Ciebie najlepsza!

Kursy online

Zapewniają maksymalną wygodę, pozwalając połączyć się na zajęcia z dowolnego miejsca na świecie. Są dedykowane nie tylko dla osób spoza Poznania, głównego obszaru na którym działa nasza szkoła językowa, ale również dla lokalnych mieszkańców, którzy chcą zaoszczędzić czas przeznaczany na dojazd i parkowanie. Kurs angielskiego Poznań.

Młoda kobieta siedzi z kotem na sofie i pracuje na laptopie. Angielski online Poznań
Nauczycielka tłumaczy czasy angielskie uczniowi siedzącemu w ławce. Angielski Poznań Grunwald

Kursy stacjonarne

Odbywają się szkole, są prowadzone w formie zajęć indywidualnych lub na życzenie kursantów dla dwóch osób jednocześnie. Są przeznaczone dla wszystkich osób szukających skutecznego kursu języka angielskiego w mieście Poznań, które preferują tradycyjną formę zajęć. Kurs angielskiego Poznań.

Który tryb kursu wybrać?

Wybór trybu kursu zależy wyłącznie od Ciebie. Obie formy nauki w naszej szkolę są bardzo skuteczne, więc można kierować się własnymi preferencjami i potrzebami.  Czym różni się kurs online od stacjonarnego w praktyce?

  • Kurs online sprawia, że możemy uczyć się z dowolnego miejsca, domu, firmy lub uczelni.
  • Nauka przez internet pozwala zaoszczędzić czas i koszty dojazdu i parkowania.
  • Edukacja w sieci zapewnia wygodną wymianę materiałów dydaktycznych w czasie rzeczywistym w formie elektronicznej.
  • Tryb online sprzyja większej frekwencji i regularności, która przekłada się na lepsze efekty kursu.

Zapraszamy na darmową lekcję próbną

Tym, czego szukasz, są lekcje angielskiego? Poznań to siedziba naszej szkoły językowej, w której prowadzimy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zanim zapiszesz siebie lub dziecko na kurs, możesz zobaczyć, jak pracujemy, przychodząc na darmową lekcję próbną lub korzystając z lekcji próbnej online. Podczas takiej lekcji poznasz osobę prowadzącą zajęcia, a my sprawdzimy poziom angielskiego i wyznaczymy wspólnie wizję kursu. Zapewniamy przyjazną atmosferę, metody nauczania i dopasowanie programu zajęć do poziomu językowego. Zapraszamy na język angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Poznań, ul. Chełmońskiego 19/1 – kurs języka angielskiego dla dzieci prowadzimy pod tym adresem, tuż obok Parku Wilsona i siedziby Radia Poznań. Zapraszamy również na angielski online. Kurs angielskiego Poznań.

Zapisy na zajęcia

Dziękujemy za zapisanie się do naszej szkoły

Wkrótce skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia oferty.