Kursy biznesowe

Z nami angielski stanie się Twoim językiem profesjonalnym!.

Pracuj i myśl w języku angielskim!

Angielski jest międzynarodowym językiem biznesu. Dlatego tak ważne w rozwoju Twojej kariery jest opanowanie go w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację, zarówno w mowie, jak i w piśmie. Dzięki naszemu kursowi języka biznesowego odbywającemu się w mieście Poznań lub online zyskasz pewność siebie, która zaprocentuje na Twojej ścieżce zawoodowej.

Rozwijaj swoją karierę dzięki biegłości językowej.

Pamiętasz stres przed każdą prezentacją w języku angielskim? Ktoś inny musiał pisać Twoje międzynarodowe CV? Zdarzyła Ci się rekrutacja na atrakcyjne stanowisko, która nie powiodła się, a przyczyną mógł być zbyt słaby angielski? Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiedż jest twierdząca, z pomocą przyjdzie Ci nasz kurs języka biznesowego. Nauczymy Cię mówić i posługiwać się językiem specjlalistycznym z Twojej dziedziny zawodowej.

Kurs biznesowy szyty na miarę

Rozwój zawodowy często wymaga od nas poprawienia swoich umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim. Kurs pozwala poczuć się pewniej, swobodnie rozmawiać, wyłapywać wcześniej niezrozumiała niuanse, aluzje, czy żarty, co przenosi komunikację na wyższy poziom.


Czym charakteryzuje się dobry kurs biznesowy? Jak wygląda kurs w Językosferze?

  • Kurs musi być atrakcyjny i nieschematyczny, dlatego nasze zajęcia są urozmaicone i przyciągają uwagę, a nie nudzą
  • Podczas zajęć wykorzystujemy pomoce dydaktyczne i teksty z dziedziny profesjonalnych zainteresowań kursanta.
  • Nauka angielskiego biznesowego skupia się na zadaniach i sytuacjach występujących w środowisku zawodowym na co dzień
  • Lekcje angielskiego  powinny odbywać się regularnie, aby rytm nauki był zachowany

Zapraszamy na darmową lekcję próbną

Tym, czego szukasz, są lekcje języka angielskiego biznesowego? Poznań to siedziba naszej szkoły językowej, w której prowadzimy kursy języka profesjonalnego. Zanim zapiszesz się na kurs, możesz zobaczyć, jak pracujemy, przychodząc na darmową lekcję próbną. Podczas takiej lekcji poznasz osobę prowadzącą zajęcia, a my sprawdzimy Twój poziom angielskiego  i wyznaczymy główne cele nauki. Zapewniamy przyjazną atmosferę, metody nauczania i dopasowanie programu zajęć do poziomu zaawansowania i celu językowego. Zapraszamy na język angielski do celów zawodowych. Poznań, ul. Chełmońskiego 19/1 – kurs języka angielskiego biznesowego prowadzimy pod tym adresem, tuż obok Parku Wilsona i siedziby Radia Poznań

Zapisy na zajęcia

Dziękujemy za zapisanie się do naszej szkoły

Wkrótce skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia oferty.